Silikónový ochranný kryt fotoaparátu je vynikajúcim prostriedkom ochrany, ktorý dokáže tlmiť nárazy a chrániť pred drobným poškodením povrchu. Ak používate fotoaparát na miestach, kde je vysoká pravdepodobnosť poškodenia, silikónové kryty fotoaparátov sú úplne ideálne na zabránenie poškodenia. Tieto prípady si najprv obľúbili návštevníci trajektov a horolezci, ktorí majú možnosť vidieť neuveriteľné výhľady, ktoré sú bežným smrteľníkom nedostupné. Preto je túžba fotografovať a priblížiť si tieto scény o to väčšia. Silikónové puzdrá tak poskytujú určitú ochranu pred nárazmi, odreninami alebo iným poškodením.

Ďalšou výhodou silikónových chráničov je, že umožňujú pevné a pohodlné uchopenie zariadenia a zabraňujú vykĺznutiu fotoaparátu z ruky. Konštrukcia chráničov je navrhnutá tak, aby nebránila ovládaniu fotoaparátu, pretože všetky tlačidlá a ovládacie panely sú voľne prístupné. Puzdrá sú tiež navrhnuté v rôznych farbách a obľúbený je aj maskovací vzor, ktorý zároveň pôsobí ako kamufláž. Puzdrá sú navrhnuté na konkrétne modely digitálnych zrkadloviek alebo bezzrkadloviek, takže dokonale sedia na fotoaparáte a nie je možné ich medzi jednotlivými modelmi zamieňať.

EasyCover Nikon Z8 kamufláž
Rýchle info -11%

EasyCover Nikon Z8 kamufláž

Skladom (okamžite)
32 € 36 €
26,67 € bez DPH
Ochranné silikónové puzdro EasyCover pre Nikon Z8 chráni pred prachom, poškriabaním a minimalizuje riziko poškodenia fotoaparátu.
easyCover Sony Alpha A6600 čierneeasyCover Sony Alpha A6600 čierne
Rýchle info -9%

easyCover Sony Alpha A6600 čierne

Skladom (okamžite)
31,20 € 34,30 €
26 € bez DPH
Ochranné silikónové puzdro EasyCover pre Sony Alpha a6600 chráni pred prachom, škrabancami a minimalizuje riziko zničenia fotoaparátu.