3 Legged Thing Bucky

37 bodov do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke Odosielame v priebehu 2-3 pracovných dní

Výrobca

Kód produktu
799218

Hmotnosť balenia
1.51 kg

5-sekčný karbónový statív s nosnosťou 30 kg a maximálnou pracovnou výškou 181 cm. Prepravná dĺžka 41 cm, hmotnosť len 1520 g. ... Prečítajte si viac

  • 8-vrstvový karbón
  • pevné časti z leteckého hliníka
  • zámky na otočenie nôh
  • 5-sekčné nohy statívu
  • integrovaný monopod
  • teleskopický stred stĺpca
  • maximálna výška 181 cm
  • transportná dĺžka 43 cm

3 Legged Thing Bucky je karbónový 5-sekčný statív s nosnosťou 30 kg a max.

Bucky umožňuje používať každú nohu ako samostatný monopod s výškou 120 cm alebo v kombinácii so stredovým stĺpikom môžete dosiahnuť výšku monopodu až 188 cm.
Nohy statívu pozostávajú z 5 sekcií, sú vyrobené z 8-vrstvových uhlíkových vlákien a sú doplnené otočnými zámkami Twist z pevného leteckého hliníka. Použité najmodernejšie materiály tak ponúkajú maximálne nízku hmotnosť tohto statívu len 1520 g s nosnosťou 30 kg.
Zvratné zloženie statívu znižuje prepravnú dĺžku na iba 41 cm
Nohy statívu možno polohovať do 3 prednastavených uhlov 22°, 55° a 80°, čo umožňuje použitie statívu pri fotografovaní na svahu, alebo môžete statív umiestniť veľmi nízko nad zemou odstránením stredového stĺpika.
Gumové nožičky na koncoch nôh statívu sú vymeniteľné za voliteľné oceľové hroty, hroty do ľadu alebo piesku atď, výrobca 3LT ponúka naozaj širokú škálu tohto príslušenstva.

Teleskopický stredový stĺpik možno otočiť o 180°, čo umožňuje umiestniť fotoaparát medzi nohy statívu a snímať zábery kolmo k zemi alebo tesne nad zemou. Na konci stredového stĺpika sa nachádza D očko, ktoré slúži na pripevnenie závažia, čím sa zvyšuje celková stabilita statívu.
Podstavec statívu, ktorý spája všetky nohy, je vyrobený z leteckého hliníka a je vybavený vodováhou na vizuálnu kontrolu lietadla. Základňa hlavy statívu v tvare Tri-Mount obsahuje 3 duté ostrohy na pripevnenie popruhu, karabíny alebo 3LT náradia Toolz. Základňa je vybavená 3/8" závitmi na upevnenie hlavy a v základni je šesť 1/4" závitov na pripevnenie rôzneho príslušenstva.

Ministratívne
3 Legged Thing Bucky umožňuje odskrutkovať všetky tri nohy, ktoré možno nahradiť dlhšími hrotmi (voliteľné príslušenstvo), pre veľmi silné ministratívne.

Statív sa dodáva s pútkom a taškou a praktickým 3LT Toolz.

Vybrané parametre
Hmotnosť 1514 g
Priemer nohy maximálny 23 mm
Maximálna výška (stredový stĺpik hore) 194,5 cm
Nosnosť 30 kg
Maximálna výška (stiahnutý str. stĺpik) 135,5 cm
Min. výška 21,5 cm
Konverzia na monopod Áno
Horizontálny stĺpik Nie
Transportná dĺžka 41,5 cm
Materiál Uhlíkové vlákno
Počet sekcií nôh 3
Uzatváranie nôh Twist
3 Legged Thing Bucky