3 Legged Thing Pro 2.0 Albert

Doprava Zadarmo
32 bodov do vernostného systému
Cena
329 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
799222

Hmotnosť balenia
1.87 kg

Skladom - Odosielame v priebehu 2-3 pracovných dní
Predpokladany datum odoslania 04.03.2024
ks

5-sekčný karbónový statív s teleskopickým stredovým stĺpikom. Maximálna výška statívu 191 cm, nosnosť 30 kg, prepravná dĺžka 43 cm a hmotnosť 1860 g. ... Prečítajte si viac

  • 8-vrstvový karbón
  • pevné časti z leteckého hliníka
  • zámky na otočenie nôh
  • 5-sekčné nohy statívu
  • integrovaný monopod
  • teleskopický stredový stĺpik
  • maximálna výška 191 cm
  • transportná dĺžka 43 cm

3 Legged Thing Pro 2. 0 Albert je karbónový päťsekčný statív s nosnosťou 30 kg a max.

Nástavec Pro 2.0 Albert umožňuje používať každú nohu ako samostatný monopod s výškou 125 cm alebo v kombinácii so stredovým stĺpikom dosiahnuť výšku monopodu až 189 cm.
Nohy statívu pozostávajú z 5 sekcií, sú vyrobené z 8-vrstvových uhlíkových vlákien a sú doplnené otočnými zámkami Twist z pevného leteckého hliníka. Použité najmodernejšie materiály tak ponúkajú maximálne nízku hmotnosť tohto statívu len 1860 g s nosnosťou 30 kg.
Nohy statívu možno polohovať v 3 prednastavených uhloch 22°, 55° a 80°, čo vám umožní používať statív pri fotografovaní na svahu, alebo môžete statív vziať veľmi nízko nad zemou odstránením stredového stĺpika.
Gumové nožičky na koncoch nôh statívu sú vymeniteľné za voliteľné oceľové hroty, hroty do ľadu alebo piesku atď, výrobca 3LT ponúka naozaj širokú škálu tohto príslušenstva.

Teleskopický stredový stĺpik možno otočiť o 180°, čo umožňuje umiestniť fotoaparát medzi nohy statívu a snímať zábery kolmo k zemi alebo tesne nad zemou. Na konci stredového stĺpika sa nachádza D očko, ktoré slúži na pripevnenie závažia, čím sa zvyšuje celková stabilita statívu.
Podstavec statívu, ktorý spája všetky nohy, je vyrobený z leteckého hliníka a je vybavený vodováhou na vizuálnu kontrolu lietadla. Základňa hlavy statívu v tvare Tri-Mount obsahuje 3 duté ostrohy na pripevnenie popruhu, karabíny alebo 3LT náradia Toolz. Základňa je vybavená 3/8" závitom na upevnenie hlavy a v základni je šesť 1/4" závitov na pripevnenie rôzneho príslušenstva.

Ministrovská
3 Legged Thing Pro 2.0 Albert umožňuje odskrutkovať všetky tri nohy, ktoré možno nahradiť dlhšími hrotmi (voliteľné príslušenstvo) pre veľmi stabilný minimálny statív.

Statív obsahuje pútko s taškou na prenášanie a praktický nástroj 3LT Toolz.

Ako premeniť statív na monopod.

Vybrané parametre
Hmotnosť 1870 g
Priemer nohy maximálny 26 mm
Maximálna výška (stredový stĺpik hore) 182,1 cm
Nosnosť 30 kg
Min. výška 12,1 cm
Konverzia na monopod Áno
Horizontálny stĺpik Nie
Transportná dĺžka 43,1 cm
Materiál Uhlíkové vlákno
Počet sekcií nôh 5
Uzatváranie nôh Twist
3 Legged Thing Pro 2.0 Albert