3 Legged Thing Pro 2.0 Leo & AirHed Pro LV, oranžový

Doprava Zadarmo
27 bodov do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke Odosielame v priebehu 2-3 pracovných dní

Výrobca

Kód produktu
799235

Hmotnosť balenia
1.85 kg

Kompaktný karbónový statív s 5 sekciami v súprave s guľovou hlavou. Nosnosť do 30 kg a maximálna pracovná výška 146,6 cm. ... Prečítajte si viac

  • 8-vrstvový karbón
  • Nosnosť 30 kg
  • Transportná dĺžka 37, 5 cm
  • 5 sekcií
  • Integrovaný monopod
  • Kompatibilná guľová hlava Arca
  • Pogumované Twist zámky nôh
  • Otáčateľný teleskopický stredový stĺpik

Sada statívov Leo 2. 0 s guľovou hlavou AirHead Pro.
Statív a guľová hlava tvoria súpravu vybavenú 3 odnímateľnými nohami a stredovým stĺpikom. Každú z nôh je možné použiť ako samostatný monopod s výškou 110 cm alebo v kombinácii so stredovým stĺpikom s celkovou výškou 150 cm.

Kulová hlava AirHead Pro v kombinácii so statívom Leo 2.0 ponúka nosnosť až 30 kg.
Nohy statívu pozostávajú z 5 sekcií a umožňujú naklápanie nôh v rozsahu 3 stupňov.
Zámky nôh statívu sú pogumované, ovládanie je veľmi pohodlné a presné.
Teleskopický stredový stĺpik možno odňať a statív umiestniť veľmi nízko nad zemou, kde môžete robiť makrofotografie alebo fotografie zo stropu, rovnako ako keď otočíte stredový stĺpik a umiestnite fotoaparát medzi nohy statívu. Stredný stĺpik je vybavený D-smyčkou na pripevnenie závažia, ktoré ešte viac podporí stabilitu statívu.
Nohy statívu z uhlíkových vlákien sú odnímateľné a dodané gumové hroty možno vymeniť za voliteľné oceľové hroty alebo iné typy od tohto výrobcu 3LT.

Statív Leo 2.0 s guľovou hlavou AirHead Pro sa skladá opačne, t. j. preklopením nôh statívu smerom k vysunutému stredovému stĺpiku. Vďaka tomu je statív veľmi prenosný, dá sa zložiť na dĺžku len 37,5 cm.

Ak odstránite všetky nohy statívu, môžete ich nahradiť dlhými hrotmi (voliteľné príslušenstvo) a základňu s hrotmi použiť ako administratív.

Kulová hlava AirHead Pro je určená na zaťaženie až do 40 kg. Jeho rýchloupínacia doska je kompatibilná so systémom Arca. Na základni dosky, ako aj na základni statívu je integrovaná vodováha na rýchle nastavenie statívu na požadovanú úroveň. Doska je v základni zaistená páčkou, ktorá je chránená zámkom proti náhodnému uvoľneniu. Hlavný otočný volič sa používa na uzamknutie náklonu, zatiaľ čo druhý, menší volič uzamyká os otáčania. V spodnej časti je hlava označená stupnicou, ktorá uľahčuje zhotovovanie panoramatických fotografií.

Súprava obsahuje puzdro na hlavu, prepravnú tašku s popruhom a kľúč 3LT Toolz.

3 Legged Thing Pro 2.0 Leo & AirHed Pro LV, oranžový