3 Legged Thing Pro 2.0 Winston

35 bodov do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke Odosielame v priebehu 2-3 pracovných dní

Výrobca

Kód produktu
799220

Hmotnosť balenia
1.73 kg

Trojsekčný karbónový statív s nosnosťou 40 kg a maximálnou výškou 185 cm. Prepravná dĺžka je 61 cm a hmotnosť len 1720 g. ... Prečítajte si viac

  • 8-vrstvový karbón
  • pevné časti z leteckého hliníka
  • zámky na otočenie nôh
  • 3-sekčné nohy statívu
  • integrovaný monopod
  • otočný stredový stĺpik
  • maximálna výška 185,3 cm
  • transportná dĺžka 61 cm

3 Legged Thing Pro 2. 0 Winston je trojdielny karbónový statív s nosnosťou 40 kg a max. 185,3 cm.

Pro 2.0 Winston umožňuje používať každú nohu ako samostatný monopod s výškou 144 cm alebo v kombinácii so stredovým stĺpikom môžete dosiahnuť výšku monopodu až 192 cm.
Nohy statívu pozostávajú z 3 sekcií, sú vyrobené z 8-vrstvového karbónu a sú doplnené otočnými zámkami Twist z pevného leteckého hliníka. Použité najmodernejšie materiály tak ponúkajú maximálne nízku hmotnosť tohto statívu len 1720 g s nosnosťou 40 kg.
Nohy statívu možno polohovať v 3 prednastavených uhloch 22°, 55° a 80°, čo vám umožní používať statív pri fotografovaní na svahu, alebo môžete statív vziať veľmi nízko nad zemou odstránením stredového stĺpika.
Gumové nožičky na koncoch nôh statívu sú vymeniteľné za voliteľné oceľové hroty, hroty do ľadu alebo piesku atď, výrobca 3LT ponúka naozaj širokú škálu tohto príslušenstva.

Stredový stĺpik možno otočiť o 180°, čo umožňuje umiestniť fotoaparát medzi nohy statívu a snímať zábery kolmo k zemi alebo tesne nad zemou. Na konci stredového stĺpika sa nachádza D očko, ktoré slúži na pripevnenie závažia, čím sa zvyšuje celková stabilita statívu.
Podstavec statívu, ktorý spája všetky nohy, je vyrobený z leteckého hliníka a je vybavený vodováhou na vizuálnu kontrolu lietadla. Základňa hlavy statívu v tvare Tri-Mount obsahuje 3 duté ostrohy na pripevnenie popruhu, karabíny alebo 3LT náradia Toolz. Základňa má 3/8" závit na upevnenie hlavy a v základni je šesť 1/4" závitov na pripevnenie rôzneho príslušenstva.

Ministrovská
3 Legged Thing Pre 2. 0 Winston umožňuje odskrutkovať všetky tri nožičky, ktoré možno nahradiť dlhšími hrotmi (voliteľné príslušenstvo), pre veľmi silné minimum.

Statív sa dodáva s pútkom a taškou a praktickým 3LT Toolz.

Vybrané parametre
Hmotnosť 1730 g
Priemer nohy maximálny 29 mm
Maximálna výška (stredový stĺpik hore) 185,3 cm
Nosnosť 40 kg
Maximálna výška (stiahnutý str. stĺpik) 139,7 cm
Min. výška 14,6 cm
Konverzia na monopod Áno
Horizontálny stĺpik Nie
Transportná dĺžka 61,2 cm
Materiál Uhlíkové vlákno
Počet sekcií nôh 3
Uzatváranie nôh Twist
3 Legged Thing Pro 2.0 Winston