3 Legged Thing Pro 2.0 Winston & AirHed Pro

Doprava Zadarmo
44 bodov do vernostného systému
Cena
449 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
799230

Hmotnosť balenia
2.05 kg

Skladom - Odosielame v priebehu 2-3 pracovných dní
Predpokladany datum odoslania 04.03.2024
ks

Pevný trojsekčný karbónový statív s guľovou hlavou. Nosnosť 40 kg, maximálna výška 194 cm a prepravná dĺžka 61 cm. ... Prečítajte si viac

 • 8-vrstvový karbón
 • 40 kg nosnosť
 • Maximálna výška 194 cm
 • Transportná dĺžka 61 cm
 • 3 sekcie
 • Integrovaný monopod
 • Kompatibilná guľová hlava Arca
 • Pogumované Twist zámky nôh
 • Otáčateľný stredový stĺpik

Sada uhlíkových statívov Winston 2. 0 & AirHed Pro.
Statív a guľová hlava tvoria súpravu vybavenú 3 odnímateľnými nohami a stredovým stĺpikom. Každú nohu možno použiť ako samostatný monopod s výškou 153 cm alebo v kombinácii so stredovým stĺpikom s celkovou výškou 200 cm.

Profesionálny a vysoko flexibilný trojnohý statív ThingWinston 2.0 je ideálnou voľbou pre ambicióznych fotografov, ktorí ocenia kvalitu spracovania a použitých materiálov. Tento model, ktorý je súčasťou nového radu Pro Range, sa hodí najmä na snímanie krajiny, architektúry, ľudí, zvierat a športu v rôznych prostrediach. Statív sa dodáva v sade s guľovou hlavou AirHed Pro s rýchloupínacou doštičkou QR-Octa, ktorá je kompatibilná so systémom Arca.

Podstavec hlavy statívu Tri-Mount je vybavený 3 dutými ostňami na pripevnenie popruhu, karabíny alebo 3LT Toolz. Pevná a úplne vyvážená 8-vrstvová konštrukcia z uhlíkových vlákien a konštrukcia nôh statívu z horčíkovej zliatiny leteckej kvality zabezpečujú statívu potrebnú stabilitu v každej situácii. Vďaka použitým materiálom má statív pôsobivý pomer zaťaženia a hmotnosti 23:1 vďaka neuveriteľnej nosnosti 40 kg s nasadenou hlavou, takže je vhodný aj pre výrazne ťažšie digitálne zrkadlovky s teleobjektívmi.

Nohy statívu sa skladajú z 3 sekcií a umožňujú 3-stupňový náklon nôh, takže so statívom môžete fotografovať nízko nad zemou alebo na šikmej ploche.
Otáčacie zámky nôh statívu sú pogumované, ovládanie je veľmi pohodlné a presné a v zime sa neprenáša chlad z hliníkových častí zámkov na prsty.
Teleskopický stredový stĺpik možno odňať, takže sa so statívom môžete dostať veľmi nízko nad zem, kde môžete robiť makro alebo letecké fotografie, rovnako ako keď otočíte stredový stĺpik a umiestnite fotoaparát medzi nohy statívu. Stredový stĺpik je vybavený D-smyčkou na pripevnenie závažia, ktorá výrazne zvýši stabilitu statívu.
koncové krytky uhlíkových nôh statívu sú odnímateľné a dodané gumové hroty môžete nahradiť voliteľnými oceľovými hrotmi alebo inými typmi od tohto výrobcu 3LT.

Sada statívu Winston 2.0 a guľovej hlavy Airhed Pro sa zostavuje opačným spôsobom, t. j. otočením nôh statívu smerom k vysunutému stredovému stĺpiku. Vďaka tomu je statív veľmi prenosný,skladá sa na dĺžku 61 cm.

Ak odstránite všetky nohy statívu, môžete ich nahradiť dlhými hrotmi (voliteľné príslušenstvo) a používať základňu s hrotmi ako ministratív.

Súprava obsahuje puzdro na hlavu, prepravnú tašku s popruhom a 3LT klúčik Toolz.

3 Legged Thing AirHed Pro, Guľová hlava

 • Nosnosť 40 kg
 • Samozamykacia panoramatická os
 • Bočný náklon až do 90°
 • Kompatibilný s Arca
 • Integrovaná vodováha
 • Vyrobený z horčíkovej zliatiny
 • Obsahuje rýchloupínaciu doštičku QR OCTA

3 Legged Thing AirHed Pro, Guľová hlava

Kulová hlava s nosnosťou do 40 kg a štandardným montážnym závitom 3/8" na pripojenie k rôznym zariadeniam.
Rýchloupínacia doska kompatibilná so systémom Arca je upevnená v základni pomocou otočného gombíka. Na spodnej strane rýchloupínacej dosky sú dve skrutky z nehrdzavejúcej ocele, ktoré zabraňujú vykĺznutiu dosky pri pohybe v základni. Doska je na hornej strane pogumovaná, vďaka čomu dobre drží na fotoaparáte a fotoaparát nemá tendenciu sa krútiť ani pri snímaní na výšku.
V základni rýchloupínacej dosky je integrovaná rovinovka na rýchlu orientáciu nastavenia roviny.

Hlavný otočný volič uzamkne hlavu do správnej polohy a oddelený volič panoramatickej osi funguje rovnakým spôsobom.
Utesnená základňa hlavy s krokom 5° je vynikajúcou pomôckou pri zhotovovaní panoramatických fotografií.

3 Legged Thing Pro 2.0 Winston & AirHed Pro