Doprava Zadarmo
30 bodov do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke Odosielame v priebehu 2-3 pracovných dní

Výrobca

Kód produktu
799224

Hmotnosť balenia
1.62 kg

5-sekčný karbónový statív s nosnosťou 30 kg a maximálnou pracovnou výškou 130 cm. ... Prečítajte si viac

  • 8-vrstvový karbón
  • pevné časti z leteckého hliníka
  • zámky na otočenie nôh
  • 5-sekčné nohy statívu
  • integrovaný monopod
  • teleskopický stredový stĺpik
  • maximálna výška 129, 5 cm
  • transportná dĺžka 34 cm

3 Legged Thing Ray je karbónový 5-sekčný statív s nosnosťou 30 kg a max.

Ray umožňuje používať každú nohu ako samostatný monopod s výškou 90 cm alebo v kombinácii so stredovým stĺpikom dosiahnuť výšku monopodu až 134 cm.
Nohy statívu pozostávajú z 5 sekcií, sú vyrobené z 8-vrstvových uhlíkových vlákien a sú doplnené otočnými zámkami Twist z pevného leteckého hliníka. Použité najmodernejšie materiály tak ponúkajú maximálne nízku hmotnosť tohto statívu len 1270 g s nosnosťou 30 kg.
Nohy statívu možno polohovať v 3 prednastavených uhloch 22°, 55° a 80°, čo umožňuje použitie statívu pri fotografovaní na svahu, alebo môžete statív vziať veľmi nízko nad zemou odstránením stredového stĺpika.
Gumové nožičky na koncoch nôh statívu sú vymeniteľné za voliteľné oceľové hroty, hroty do ľadu alebo piesku atď, výrobca 3LT ponúka naozaj širokú škálu tohto príslušenstva.

Teleskopický stredový stĺpik možno otočiť o 180°, čo umožňuje umiestniť fotoaparát medzi nohy statívu a snímať zábery kolmo k zemi alebo tesne nad zemou. Na konci stredového stĺpika sa nachádza D očko, ktoré slúži na pripevnenie závažia, čím sa zvyšuje celková stabilita statívu.
Podstavec statívu, ktorý spája všetky nohy, je vyrobený z leteckého hliníka a je vybavený vodováhou na vizuálnu kontrolu lietadla. Základňa hlavy statívu v tvare Tri-Mount obsahuje 3 duté ostrohy na pripevnenie popruhu, karabíny alebo 3LT náradia Toolz. Základňa je vybavená 3/8" závitmi na upevnenie hlavy a v základni je šesť 1/4" závitov na pripevnenie rôzneho príslušenstva.

Ministrovský
3 Legging Thing Ray umožňuje odskrutkovať všetky tri nohy a nahradiť ich dlhšími hrotmi (voliteľné príslušenstvo) pre veľmi stabilný minimálny.

Statív obsahuje pútko s taškou a praktický nástroj 3LT Toolz.

Ako premeniť statív na monopod.

Vybrané parametre
Hmotnosť 1270 g
Priemer nohy maximálny 23 mm
Maximálna výška (stredový stĺpik hore) 134 cm
Nosnosť 40 kg
Maximálna výška (stiahnutý str. stĺpik) 94 cm
Min. výška 10,4 cm
Konverzia na monopod Áno
Horizontálny stĺpik Nie
Transportná dĺžka 34,2 cm
Materiál Uhlíkové vlákno
Počet sekcií nôh 5
Uzatváranie nôh Twist
3 Legged Thing Ray