Benro FH-100 držiak filtrov 100x100mm

Akcia -58%
5 bodov do vernostného systému 5 ročná záruka
Cena
57,60 € s DPH

Štandardná cena
138 € s DPH

Ušetríte
58% (80,40 €)

Výrobca

Kód produktu
778964

Hmotnosť balenia
100 kg

Skladom (okamžite) - Okamžitá expedícia
Expedujeme zajtra
ks

Precízne spracovaný dizajn držiaka filtra radí držiak Benro medzi najlepšie vo veľkosti 100x100 mm!. ... Prečítajte si viac

Benro bracketBenro FH-100 je inovatívny 100 mm systémový držiak filtra, ktorý je precízne opracovaný na CNC strojoch z hliníka používaného v leteckom priemysle pre jeho vynikajúcu odolnosť a stabilitu. Kvalitné vodiace lišty z ABS/PP živice chránia štvorcové filtre pred poškriabaním. Držiak umožňuje upnutie kruhového polarizačného filtra a možnosť jeho pohodlného otáčania nezávisle od polohy štvorcových filtrov.

Držiak sa dodáva s 82 mm závitom na upevnenie filtra a balenie držiaka filtra obsahuje redukciu 82-77 mm. Ďalšie redukcie v závislosti od vášho objektívu nájdete zde pod Benro FDR.

Konštrukcia držiaka Benro FH-100

Patentovaná konštrukcia štvorcového držiaka filtra integruje meganizmus umiestnenia polarizačného filtra čo najbližšie k prvému prvku objektívu. Konštrukcia s polarizačným filtrom je na rozdiel od konkurencie s filtrom CPL umiestneným pred štvorcovými filtrami, a preto je vinetácia celej zostavy úplne minimálna a umožňuje používať aj 16 mm objektívy na full-frame digitálnych zrkadlovkách, čo je pre krajinárov dosť podstatné. Prepracovaný dizajn s dôrazom na čo najnižšiu stavbu počíta aj so špičkovými polarizačnými filtrami vo výške SLIM, ktoré sa odporúčajú kombinovať s držiakom filtrov Benro CPOL 82mm SHD ULCA WMC SLIM.
Precision Construction

Stále ovládanie polarizačného filtra

Ovládanie kruhového polarizačného filtra je pohodlné a možno ho vykonávať nepretržite tou istou rukou, ktorou sa ovláda krúžok zoomu a zaostrovania.
Otáčanie polarizačného filtra

Polstrovaný okraj držiaka

Polstrovaný okraj držiaka zabezpečuje ochranu filtra pred kontaktom s držiakom a úplne eliminuje riziko poškriabania. Filc tiež zabraňuje prenikaniu parazitného svetla, ktoré priamo ovplyvňuje kvalitu výsledných fotografií.
Ochrana pred poškriabaním filtra a prenikaním parazitného svetla

Horizon Winding

Držiak umožňuje aj pohodlné a rýchle otáčanie celého držiaka na presné nastavenie horizontu prechodových filtrov.
Otáčanie horizontu

Dizajn eliminujúci nízku vinetáciu

Dizajn držiaka filtrov FH-100 je navrhnutý s dôrazom na používanie aj tých najširších krajinárskych objektívov bez toho, aby spôsoboval nežiaducu vinetáciu.
Nízky dizajn

Vybrané parametre
Typ výrobku Držiaky
Benro FH-100 držiak filtrov 100x100mm