Benro FTA28AB1 série 2, TRAVEL ANGEL hliníkový statív s guľovou hlavou B1

Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke Okamžitá expedícia

Výrobca

Kód produktu
784872

Benro TRAVEL ANGEL series 2 hliníkový statív so 4-sekčnými nohami s guľovou hlavou B1. ... Prečítajte si viac

Statívy Benro Séria TRAVEL ANGEL sú najkompaktnejšie cestovné statívy, ktoré spoločnosť Benro ponúka. Ľahký statív z vysokopevnostnej hliníkovej zliatiny, reverzným skladaním a zámkami Twist poskytuje nekompromisný výkon.
Statívy tejto série sú určené pre fotografov, ktorí trávia väčšinu času na cestách a vyžadujú maximálnu stabilitu statívu pri zachovaní kompaktných rozmerov a nízkej hmotnosti.

BenroHliníkové trubky statívov Benro sú vyrobené z vysokopevnostnej hliníkovej zliatiny. Táto ľahká zliatina je špeciálne upravená, aby sa zabezpečila jej vysoká pevnosť a tuhosť. Okrem toho sú naše hliníkové diely chránené kombináciou eloxovania a vysokoteplotného práškového lakovania, aby sa zvýšila odolnosť voči mechanickému poškodeniu a korózii.

Transportná výška statívu je vďaka spätnému skladaniu iba 62,5 cm.Nohy statívu sa skladajú smerom k predĺženému stredovému stĺpiku, ktorý obopínajú vrátane hlavy. Transportná dĺžka statívu tak zodpovedá približne dĺžke zloženej nohy statívu.

BenroU vybraných modelov statívov série Travel Angel možno jednu nohu statívu odňať a použiť ako monopod. Noha statívu, ktorá túto funkciu umožňuje, je označená modrým pruhom na základni statívu.


BJednoduché a spoľahlivé Otáčacie zámky na nohách umožňujú rýchle a presné nastavenie výšky statívu.

BGumové nožičky nôh statívu sú vymeniteľné za kovové hroty, takže statív možno používať na tvrdom povrchu, ako je ľad, alebo na mäkkom povrchu, ako je koberec alebo tráva, (kovové hroty sú súčasťou statívu).

BStredný stĺpik je vybavený háčikom, na ktorý môžete zavesiť závažie (fotografický batoh, tašku, PET fľašu s nápojom atď.). Pridaním závažia na stredový stĺpik sa zvýši stabilita statívu a možno ho používať aj v zlých poveternostných podmienkach.

BStredový stĺpik je vymeniteľný za kratší, ktorý je súčasťou balenia. Vďaka výmene stredového stĺpika a možnosti zmeny uhla nôh statívu v troch krokoch môžete dosiahnuť minimálnu výšku statívu približne 20 cm.

BStatívová základňa je vyrobená z horčíka, v základni je vodováha a na boku základne je očko na pripevnenie popruhu, ktorý je súčasťou balenia. Základňa stredového stĺpika na pripevnenie hlavy je zakončená skrutkou so závitom 3/8", takže k základni možno pripevniť akúkoľvek hlavu, posuvník, žeriav alebo príslušenstvo s týmto závitom. Základňa statívu umožňuje nastavenie nôh v troch uhloch, takže statív možno používať úplne mimo zeme alebo v sklone.

BStatívy sa dodávajú vrátane prepravného polstrovaného puzdra a mäkkej tašky. Puzdro má na jednej strane vrecká na zips, z ktorých jedno slúži na uloženie hrotov a krátkeho stredového stĺpika a druhé na uloženie osobných vecí alebo iného drobného príslušenstva.

Systém kódového značenia statívov Benro:

Benro

Statív je vybavený guľovou hlavou série B1

Profesionálne guľové hlavy Benro série "B" Hlavy sú vyrobené z horčíkovej zliatiny, aby si zachovali maximálny výkon, nosnosť a nízku hmotnosť. Profesionálne guľové hlavy Benro B sú kompatibilné s celosvetovým systémom Arca-Swiss. Na fotografovanie portrétov je hlava na jednej strane vykrojená, aby bolo možné ju nakloniť o 90°.

Ovládanie hlavy je veľmi jednoduché a intuitívne, k čomu prispievajú tri hlavné ovládacie prvky.

  • Zámok panorámy (najmenší otočný ovládač) - ovládací prvok na uzamknutie horizontálnej roviny. Hlava je označená v 15° krokoch na presné nastavenie.
  • Friction Control (stredný otočný gombík) - gombík na nastavenie minimálneho trenia hlavy
  • Ball Lock (najväčší otočný gombík) - gombík určený na úplné utiahnutie hlavy

Odpínací gombík rýchloupínacej dosky je vybavený Bezpečnostným systémom P&T. Tento bezpečnostný systém je poistkou proti náhodnému uvoľneniu a vypadnutiu rýchloupínacej doštičky zo základne hlavy.

Rýchloupínacie doštičky Hlavy Benro PU sú na hornej strane pogumované a v spodnej časti majú dve dorazové skrutky, ktoré zabraňujú náhodnému pádu.

Na hornej strane základne rýchloupínacej doštičky je jasne viditeľná a čitateľná vodováha na presné nastavenie úrovne.

Hlavy Benro sa pripájajú k statívom so štandardným závitom 3/8&".

Vybrané parametre
Hmotnosť 2100 g
Priemer nohy maximálny 28 mm
Maximálna výška (stredový stĺpik hore) 159,5 cm
Nosnosť 10 kg
Maximálna výška (stiahnutý str. stĺpik) 134 cm
Min. výška 61 cm
Konverzia na monopod Áno
Horizontálny stĺpik Nie
Transportná dĺžka 45,5 cm
Materiál Hliník
Počet sekcií nôh 4
Uzatváranie nôh Twist
Sortiment Foto a video
Kategorie Stativy příslušenství
Benro FTA28AB1 série 2, TRAVEL ANGEL hliníkový statív s guľovou hlavou B1