Akcia -60%
0 bodov do vernostného systému 5 ročná záruka
Cena
9,60 € s DPH

Štandardná cena
24 € s DPH

Ušetríte
60% (14,40 €)

Výrobca

Kód produktu
230288

Hmotnosť balenia
59 kg

Skladom (okamžite) - Okamžitá expedícia
Expedujeme zajtra
ks

Rýchloupínacia doštička Benro PU100 Arca-swiss QR. ... Prečítajte si viac

Univerzálna rýchloupínacia doštička PU100 na rýchle uvoľnenie a upnutie fotoaparátu a ďalšieho príslušenstva na statívovú hlavu zo série PU (doštička Universal). Doska zodpovedá medzinárodnému štandardu Arca-swiss QR. Doska je potiahnutá gumou, aby sa zlepšilo uchytenie upnutého tela fotoaparátu a chránila zariadenie pred poškodením počas inštalácie.
Doska je vhodná pre všetky typy digitálnych fotoaparátov a príslušenstva so závitom 1/4".

Typ dosky: PU100
Rozmery: D100 x Š38 x V10 mm
Závit svorky: 1/4"

  1. Vynikajúca kvalita dovážanej hliníkovej zliatiny, ktorá vyniká nízkou hmotnosťou s veľmi vysokou pevnosťou.
  2. Moderné obrábacie stroje CNC (Computerized Numeric Control) poskytujú prvotriednu úroveň výrobného spracovania s dokonalou výrobnou presnosťou, takže rýchloupínacia doska bude dokonale pasovať do vašej fotografickej hlavy po mnoho rokov.
  3. Tvrdý eloxovaný hliníkový povrch zaručuje mnoho rokov prevádzky bez korózie a odolnosti voči oderu.
  4. Skrutkové upínanie, ktoré zabraňuje samovoľnému vypadnutiu poistnej skrutky pri odstránení dosky, zodpovedá medzinárodným štandardom výrobcov rýchloupínacích dosiek Arca-swiss QR (Acratech, Kirk, RRS, Wimberley a ďalšie).
  5. Každá rýchloupínacia doštička QR je vybavená vysokopevnostnou skrutkou z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je o 30 % pevnejšia ako bežná oceľ, čo umožňuje pevnejšie uchytenie a lepšiu podporu fotoaparátu.
  6. Každá rýchloupínacia doska QR obsahuje zodpovedajúci imbusový kľúč, takže môžete dosku bezpečne namontovať hneď po vybalení z krabice.
  7. Špeciálne protišmykové gumové podložky zvyšujú priľnavosť medzi povrchom rýchloupínacej dosky a pripojeným príslušenstvom, čím poskytujú aj ochranu pred poškodením počas montáže.
Vybrané parametre
Sortiment Foto a video
Kategorie Stativy příslušenství
Benro PU100