Benro TMA28C série 2, MACH3 karbónový statív

Akcia -58%
15 bodov do vernostného systému 5 ročná záruka
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke Okamžitá expedícia

Výrobca

Kód produktu
784884

Benro MACH3 karbónový statív série 2 so 4-sekčnými nohami. ... Prečítajte si viac

BStatívy Benro radu MACH3 sú používateľmi najžiadanejšie statívy MACH3 . Séria Benro MACH3 kombinuje klasický dizajn s modernými materiálmi, statívy sú vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie.

BenroKarbónové stativy série MACH3 sú vyrobené z deviatich vrstiev uhlíkových vlákien. Deväť vrstiev zabezpečuje potrebnú tuhosť statívu pri zachovaní minimálnej hmotnosti statívu.

BenroU vybraných modelov statívov série MACH3 možno jednu nohu statívu odňať a použiť ako monopod. Noha statívu, ktorá túto funkciu umožňuje, je označená modrým pruhom na základni statívu.

BJednoduché a spoľahlivé Otáčacie zámky na nohách umožňujú rýchle a presné nastavenie výšky statívu.


BGumové nožičky nôh statívu sú vymeniteľné za kovové hroty, takže statív možno používať na tvrdom povrchu, ako je ľad, alebo na mäkkom povrchu, ako je koberec alebo tráva, (kovové hroty sú súčasťou statívu).

BStredný stĺpik je vybavený háčikom, na ktorý môžete zavesiť závažie (fotografický batoh, tašku, PET fľašu s nápojom atď.). Pridaním závažia na stredový stĺpik sa zvýši stabilita statívu a môže sa používať aj v zlých poveternostných podmienkach.

BStredový stĺpik je vymeniteľný za kratší, ktorý je súčasťou balenia. Vďaka výmene stredového stĺpika a možnosti zmeny uhla nôh statívu v troch krokoch môžete dosiahnuť minimálnu výšku statívu približne 20 cm.

BZákladňa statívu je vyrobená z horčíka, v základni je vodováha a na boku základne je očko na pripevnenie popruhu, ktorý je súčasťou dodávky.

B


Základňa stredového stĺpika držiaka hlavy je vybavená otočným čapom s 3/8" a 1/4" závitom, takže na základňu možno namontovať akúkoľvek hlavu, fotoaparát alebo príslušenstvo s jedným z týchto dvoch závitov. Hlavu na základni statívu možno uzamknúť pomocou troch "červíkov", aby sa zabránilo uvoľneniu hlavy v horizontálnom smere.

BStatívy sa dodávajú vrátane prepravného polstrovaného puzdra a mäkkej tašky. Vrecko má na jednej strane vrecká na zips, z ktorých jedno slúži na uloženie hrotov a krátkeho stredového stĺpika, zatiaľ čo druhé vrecko slúži na uloženie osobných vecí alebo iného drobného príslušenstva.

Systém označovania kódov statívov Benro:

Benro

Vybrané parametre
Hmotnosť 1540 g
Maximálna výška (stredový stĺpik hore) 155,5 cm
Nosnosť 14 kg
Maximálna výška (stiahnutý str. stĺpik) 135 cm
Min. výška 31 cm
Konverzia na monopod Áno
Transportná dĺžka 53 cm
Materiál Uhlíkové vlákno
Počet sekcií nôh 4
Uzatváranie nôh Twist
Sortiment Foto a video
Kategorie Stativy příslušenství
Benro TMA28C série 2, MACH3 karbónový statív