NEPREMEŠKAJTE JESENNÝ VÝPREDAJ - viac ako 500 položiek - ZĽAVA až 80 %

Canon ST-E3-RT Speedlite Transmitter

Akcia -9%
27 bodov do vernostného systému
Cena
276,70 €

Štandardná cena
303,18 €

Ušetríte
9% (26,48 €)

Výrobca

Kód produktu
192936

Hmotnosť
0.5 kg

Informujte o dostupnosti Sledovať dostupnosť - Prosím, informujte ma hneď, ako bude tovar opäť k dispozícii.

Rádiová spúšťacia jednotka blesku určená pre profesionálnych fotografov, ktorí používajú blesk mimo fotoaparátu. ... Prečítajte si viac

Vysielač Canon Speedlite ST-E3-RT vám pomôže naplno využiť všetky funkcie bleskov Canon Speedlite 600EX-RT a 430EX III-RT. ST-E3-RT uľahčuje komplexné nastavenia osvetlenia tým, že umožňuje bezdrôtovo riadený obojsmerný prenos až do vzdialenosti 30 metrov s piatimi skupinami alebo pätnástimi jednotlivými bleskami Speedlite. Vysielač má podobné ovládacie prvky ako blesk Speedlite 600EX-RT vrátane viacerých možností merania záblesku a rôznych režimov blesku. Kompaktná, vysoko spoľahlivá konštrukcia v kombinácii s prehľadným informačným panelom a podsvietenými tlačidlami z neho robia nepostrádateľný nástroj na pokročilé profesionálne fotografovanie s bleskom. Vysielač ST-E3-RT predstavuje novú generáciu bezdrôtových zábleskových systémov.

Poznámka: Pretože jednotka nemá funkciu optického prenosu, vysielač Speedlite ST-E3-RT nie je kompatibilný s predchádzajúcimi modelmi bleskov Speedlite, ako je napríklad 580EX II.

Aktivujte kompatibilné blesky Speedlite na vzdialenosť až 30 m. Rádiové ovládanie zabezpečuje spoľahlivú prevádzku aj vtedy, keď nie je možná priama viditeľnosť.

Výhody rádiovej riadiacej jednotky blesku Canon ST-E3-RT Speedlite Transmitter

  • Diaľkovo ovládaná rádiová spúšťacia jednotka blesku
  • Aktivuje vybrané blesky Speedlite zo vzdialenosti až 30 m
  • Súčasť fotoaparátu E- TTL II
  • Ovláda až 15 zábleskových zariadení
  • Diaľkové spúšťanie fotoaparátu
  • Odolný voči poveternostným vplyvom, Prach a vlhkosť

Vlastnosti rádiovej riadiacej jednotky blesku Canon ST-E3-RT Speedlite Transmitter

Spoľahlivo ovláda blesky mimo fotoaparátu

Ovláda kompatibilné blesky Canon Speedlite až do vzdialenosti 30 m. Rádiové spúšťanie v pásme 2,4 GHz funguje spoľahlivo aj pri snímaní v exteriéri a cez prekážky - nie je potrebná priama viditeľnosť.

Fotografovanie s viacerými bleskami

Vytvárajte komplexné nastavenia osvetlenia s viacerými bleskami a spúšťajte až 15 bleskov Speedlite pomocou jedného vysielača Speedlite ST-E3-RT namontovaného na fotoaparáte. Meranie záblesku E-TTL II uľahčuje ovládanie expozície.

Diaľkové ovládanie fotoaparátu

Spustite fotoaparát EOS vybavený vysielačom Speedlite ST-E3-RT z druhej jednotky alebo z kompatibilného zábleskového zariadenia Speedlite, napríklad Speedlite 600EX-RT. Súčasne možno spustiť až 15 fotoaparátov, čím sa zabezpečí synchronizované snímanie.

Jednoduchý dizajn

Vysielač Speedlite ST-E3-RT je utesnený proti prachu a vlhkosti rovnako ako profesionálne fotoaparáty EOS a objektívy série L.

Je vybavený ľahko čitateľným podsvieteným ovládacím displejom LCD a je napájaný dvoma batériami LR6 veľkosti AA.