Olympus E-M10 Mark II telo striebornej

Výpredaj
52 bodov do vernostného systému
Cena
525,62 €

Výrobca
Olympus

Kód produktu
784297

Informujte o dostupnosti Sledovať dostupnosť - Prosím, informujte ma hneď, ako bude tovar opäť k dispozícii.

Olympus OMD E-M10 II je najkompaktnejší člen druhej generácie rodiny OM-D s päťosovou stabilizáciou obrazu a telom o niekoľko gramov ľahším ako predchádzajúci model E-M10. Má snímač Live MOS (16,1 Mpx), ktorý dosahuje výkon modelu E-M1. Je vybavený veľkým elektronickým hľadáčikom a 3″ LCD výklopným dotykovým displejom s 1037 000 pixelmi. Je tu aj miesto pre vstavaný blesk a modul Wi-Fi na spárovanie s inteligentnými zariadeniami. Rýchle automatické zaostrovanie s 81 zaostrovacími bodmi, ktoré pokrývajú celý záber. Olympus E-M10 zvládne až 8 sn./s. a dokáže natáčať aj časozberné video. ... Prečítajte si viac

Malý a ľahký, klasický dizajn

E-M10 Mark II - malý, ľahký a ergonomicky nekompromisný fotoaparát, ktorý sa hodí k vášmu zaneprázdnenému štýlu ako dokonalý spoločník, ktorého si môžete vziať všade so sebou. Napriek pôsobivej kvalite celokovového tela váži E-M10 Mark II len 390 g, takže vám na cestách nikdy nebude na príťaž. Krásny klasický dizajn je vybavený najnovšími technológiami, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu snímok.

5-osová stabilizácia obrazu

Dokonalé zábery pri slabom osvetlení a v pohybe: E-M10 Mark II využíva výkonnú päťosovú technológiu stabilizácie obrazu, ktorá eliminuje rozmazanie pri chvení rúk v každej situácii. Päťosový stabilizátor obrazu je integrovaný do tela fotoaparátu, čím sa zvyšuje jeho účinnosť a znižuje hmotnosť.

Dotykové nastavenie cieľa AF

Fotoaparát umožňuje intuitívne zaostrovanie pri pohľade cez hľadáčik: cieľ AF môžete zmeniť jednoduchým pohybom prsta po dotykovom displeji na zadnej strane fotoaparátu. Dotknite sa obrazovky a presuňte zaostrovací bod AF na požadované miesto bez toho, aby ste sa museli zastaviť pri pohľade na scénu v hľadáčiku.

Bracketingové zaostrovanie

V tomto režime E-M10 Mark II zhotoví sériu fotografií, pričom každá má iné nastavenie zaostrenia. Táto funkcia je užitočná najmä pri fotografovaní zblízka a makrofotografii.

Vstavaný blesk

Výkonný vstavaný blesk na E-M10 Mark II vám poskytuje mimoriadnu flexibilitu, vďaka ktorej môžete robiť nádherné snímky v akýchkoľvek svetelných podmienkach a cestovať naľahko s minimálnym vybavením.

Režim tichej uzávierky

Teraz sa môžete dostať priamo do centra diania bez toho, aby ste sa stali stredobodom pozornosti. Vďaka režimu tichej uzávierky si môžete byť istí, že pri stlačení tlačidla spúšte nezaznie žiadny zvuk - ideálny na nenápadné snímanie.

Živý kompozitný režim

Snímajte nádherné nočné scény a divoké kompozície pomocou režimu živej kompozície. Na displeji môžete v reálnom čase vidieť nárast obrazu, čo vám dáva plnú kontrolu nad expozíciou fotografií pri slabom osvetlení.

Vstavaná Wi-Fi

Sprístupňovanie fotografií je s E-M10 Mark II hračka. Pomocou aplikácie OLYMPUS Image Share (OI.Share) môžete svoje snímky okamžite nahrať do smartfónu a ľahko ich zdieľať s rodinou a priateľmi. Vďaka vstavanej Wi-Fi môžete diaľkovo ovládať celý rad nastavení fotoaparátu - napríklad pri fotografovaní zo statívu, pri potrebe diaľkového ovládania spúšte alebo v situáciách, ktoré si vyžadujú umiestnenie fotoaparátu mimo dosahu fotografa

Spomalený pohyb

Olympus E-M10 Mark II umožňuje nahrávať video s rôznymi snímkovými frekvenciami v rôznych štandardoch. Môžete dosiahnuť výnimočne plynulú reprodukciu spomaleného pohybu(4x) s bohatými detailmi, čím zachytíte aj tú najrýchlejšiu akciu.

Vybrané parametre
Set s objektívom alebo telo Iba telo
Bajonet objektívu MFT
Hmotnosť 390 g
Výška 83 mm
Šírka 120 mm
Hĺbka 47 mm
Obrazová stabilizácia Áno
Typ snímača FT (Four Thirds)
Faktor orezania snímača 2
Efektívne rozlíšenie 16,1 Mpx
Hľadáčik Elektronický
Rozlíšenie videa 1920 × 1080 px (HD)
Maximálna ISO 25600 ISO
Minimálna ISO 100 ISO
Pätica pre blesky Áno
Wi-Fi Áno
Externý mikrofon Nie
Konektor pre slúchadlá Nie
Typ akumulátora BLS‑50
Dátum uvedenia na trh 2015/08
Rozmer obrazového snímača 17,3 × 13 mm
Pamäťové karty Secure Digital (SD)