NEPREMEŠKAJTE JESENNÝ VÝPREDAJ - viac ako 500 položiek - ZĽAVA až 80 %

Sony SEL 28-70mm f/3,5-5,6 OSS (SEL-2870)

60 bodov do vernostného systému
Cena
600 €

Výrobca

Kód produktu
200598

Informujte o dostupnosti Sledovať dostupnosť - Prosím, informujte ma hneď, ako bude tovar opäť k dispozícii.

28-70mm objektív so zoomom pre full-frame fotoaparáty so zabudovanou stabilizáciou obrazu. ... Prečítajte si viac

Objektív so zoomom 28-70 mm, svetelnosťou F3,5-5,6, sklom ED a stabilizáciou obrazu SteadyShot pre full-frame fotoaparáty s bajonetom E.

 • Objektív pre full-frame fotoaparáty s 35 mm bajonetom E
 • Univerzálny objektív so zoomom 28-70 mm a svetelnosťou F3,5-5,6
 • Zachytávajte ostré, nerozmazané snímky vďaka stabilizácii SteadyShot.

Vlastnosti a funkcie

 • Precízne detaily - Objektív SEL-2870 v spojení s kompaktným 35 mm fotoaparátom s bajonetom E-mount a plným rámčekom poskytuje snímky s mimoriadne vysokým rozlíšením.
 • Univerzálne možnosti snímania - Zachyťte detaily v diaľke a z rôznych uhlov pomocou objektívu s univerzálnym rozsahom ohniskovej vzdialenosti 28-70 mm.
 • Krásne snímky s minimálnou aberáciou - Aberáciu a skreslenie minimalizujú tri asférické prvky a jeden prvok zo skla ED: snímky budú vysoko kontrastné.
 • Snímanie z ruky bez rozmazania - Optický stabilizátor obrazu SteadyShot kompenzuje chvenie fotoaparátu pri snímaní z ruky, výsledkom čoho sú snímky bez rozmazania.
 • Ideálny na portréty a krajiny - Stredný rozsah clony F3,5 až 5,6 je ideálny na zábery s vysokým rozlíšením od širokouhlého záberu po stredný teleobjektív, a to aj pri najnižšom nastavení clony.
 • Fotografujte vonku, v daždi aj v slnku - Dôležité časti vonkajšej strany objektívu sú utesnené proti prachu a vlhkosti, takže objektív je vhodný na použitie v nepriaznivých podmienkach.
 • Hladké a zaoblené rozostrenie - Kruhová clona so siedmimi lamelami poskytuje prirodzené zaoblené rozostrenie alebo efekt "bokeh".
 • Kompaktný dizajn vďaka pokročilej optike - Kompaktný optický dizajn umožňuje nízku hmotnosť tela (len 295 g) a neruší ani pri zoomovaní.

Snímanie s 35 mm full-frame snímačom
Tento 35 mm full-frame objektív so stredným zoomom je navrhnutý tak, aby fungoval so všetkými fotoaparátmi Sony s bajonetom E. Poskytuje vynikajúci kontrast a rozlíšenie až po samé okraje snímok.

Pokročilá asférická technológia (AA)
Asférická technológia objektívu znižuje objem na minimum, ale zachováva plný obrazový výkon. Vďaka kombinácii troch asférických prvkov a jedného prvku zo skla ED (s mimoriadne nízkym rozptylom) dokáže objektív zachytiť veľmi presné snímky s úžasným vykreslením - a je oveľa menej objemný, než by sme očakávali od podobných objektívov pre digitálne zrkadlovky.

Sklenený prvok pre mimoriadne nízky rozptyl
Objektívy vyrobené z bežného optického skla majú s rastúcou ohniskovou vzdialenosťou problémy s chromatickou aberáciou. Technológia skla s mimoriadne nízkym rozptylom (ED) bola vyvinutá na riešenie týchto problémov a poskytuje vynikajúci kontrast a kvalitu farieb v celej ohniskovej vzdialenosti - aj pri vysokých clonových číslach.

Optická stabilizácia obrazu SteadyShot
Optický stabilizátor obrazu SteadyShot udržiava stabilný obraz, aj keď si vaše ruky nie sú také isté. Optická stabilizácia SteadyShot kompenzuje malé pohyby rúk, ktoré môžu spôsobiť rozmazanie a skreslenie, a zaručuje tak vynikajúce fotografické výsledky - aj pri vysokých nastaveniach zoomu.

7-dielna kruhová clona
Vďaka 7-dielnej kruhovej konštrukcii je clona takmer dokonale kruhová v celom rozsahu clony. To umožňuje plynulejšie a prirodzenejšie rozostrenie snímok (vrátane umeleckého rozostrenia alebo efektu "bokeh") a lepšiu kontrolu hĺbky ostrosti."

Vybrané parametre
Hmotnosť 295 g
Bajonet objektívu Sony E
Dĺžka 83 mm
Priemer 73 mm
Objektívy pre tému Svadby, Krajiny, Všeobecné využitie, Video, Fotografia produktov
Typ objektívu Zoom
Minimálna ohnisková vzdialenosť 28 mm
Maximálna ohnisková vzdialenosť 70 mm
Optická konštrukcia (prvkov/skupín) 9/8
Obrazová stabilizácia Áno
Slnečná clona súčasťou Áno
Počet lamiel clony 7
Otočný predný člen Nie
Minimálna vzdialenosť zaostrenia 30 cm
Slnečná clona ALC-SH132
Závit filtra 55 mm
Autofocus (AF) Áno
Dátum uvedenia na trh 2013/11
Auto/Manual focus AF/MF Automatické zaostrovanie