Reklamácia tovaru

Snažíme sa pre vás nakupovať kvalitné výrobky od renomovaných výrobcov, uprednostňujeme A kvalitu výroby a súciastkovej základny. Veľmi dbáme na vnútorné audit spätnej väzby reklamácií a položky s nadpriemernou početnosťou reklamáciou vyraďujeme z ponuky. Je to lacnejšie pre nás ale predovšetkým pre našich zákazníkov. Z histórie možno garantovať, že vyradenie z ponuky neváhame aj keď ide prémiový výrobok Canonu.

Ak potrebujete predsa reklamovať niektorú z fototechniky, ktorú ste u nás zakúpili? Žiadny problém! Celý proces reklamácie, tak ako sme ho pre vás pripravili je hračka.

Spoľahnite sa, že urobíme pre vašu reklamáciu maximum a hlavne ... rýchlo!

  • Napíšte nám na e-mail: info@oehling.sk
  • Uveďte dôvod reklamácie a svoju adresu.
  • Pokiaľ máte fotku reklamovaného tovaru, prosím, pošlete nám ju. Urýchlite tak proces reklamácie
  • Vaším problémom sa bude intenzívne zaoberať náš zákaznícky servis.
  • V prípade ak si prajete vrátit tovar zašlite nám ho formou bežného alebo obchodného balíku poštou alebo kuriérskou spoločnosťou.
  • Kuriér dovezie balík k nám.
  • Posúdime reklamáciu.
  • Všetko je rýchle a jednoduché!

 Zaslanie tovaru na adresu skladu spoločnosti Shop4u, s.r.o.:

         Adresa:  Pack4you - Shop4u, s.r.o., Na Pántoch 18, 83106 Bratislava

Prosíme, pred zaslaním reklamovaného tovaru nás kontaktujte.

Vybavenie vašej reklamácie

O tom či je reklamácia oprávnená a alebo neoprávnená posudzuje výrobca, prostredníctvom autorizovaného servisu, dovozca tovaru alebo oprávnená osoba. O stanovisku vždy vydá písomné vyjadrenie. Je to samozrejme papierovanie, ale toto všetko pre vás postrážime, tak aby všetko prebehlo perfektne.

Pri oprávnenosti reklamácie vám zašleme opravený výrobok, nový kus alebo vám vrátime peniaze prevodom na váš bankový účet najneskôr do 2 pracovných dní od rozhodnutia. U oprávnenej reklamácie máte navyše nárok na úhradu poštovného v primeranej výške.

Ak ste v súhrne informácií vyššie nenašli odpovede na vaše otázky k priebehu a vybavenie reklamácie, neváhajte sa na nás obrátiť na e-mail info@oehling.sk alebo nám zavolajte na +421905683709.

Odstúpenie od zmluvy a vrátenie tovaru v 14 dňovej lehote

Fyzické osoby majú nárok na vrátenie nepoužitého tovaru v originálnom obale v 14 dňovej lehote. POZOR - pri nákupe na IČO nie je možné tovar vrátiť.

Tovar je v poriadku, ale nevyhovuje Vám? Nič sa nedeje. Prosíme postupujte v nasledovných krokoch:
1. Napíšte nám na info@oehling.sk alebo zavolajte v pracovnej dobe na naše telefónne číslo +421905683709, aby sme vedeli, že nám budete zasierlať tovar späť .

2. Zaslanie tovaru na adresu skladu spoločnosti Shop4u, s.r.o.:

         Adresa:  Pack4you - Shop4u, s.r.o., Na Pántoch 18, 83106 Bratislava

3. Prijatie vráteného tovaru

4. Kontrola jeho stavu

5. Oznámenie spotrebiteľovi emailom, že tovar bol prevzatý a peniaze mu budú vrátené. V prípade ak spotrebiteľ nezadal číslo účtu. Požiadať oň.

6. Vystavenie dobropisu

7. Vrátenie peňazí na účet spotrebiteľa